BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

/ BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY


Po celou svou dosavadní existenci se lidstvo střetává s mimořádnými událostmi a krizovými situacemi, které ohrožují životy a zdraví lidí, jejich majetek nebo životní prostředí. Naše bezpečnostní agentura se těmto událostem snaží předejít.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha je služba komerční bezpečnosti, která svým charakterem chrání zdraví osob a majetek v soukromém i státním sektoru. Ostraha je vykonávána fyzickou osobou, která na základě dohody s klientem provádí předem definované úkoly.

Elektronické zabezpečovací systémy

Jedná se o jednoúčelový poplachový systém, určený pro detekci vstupu nebo pokusu o vstup narušitelem do hlídaného prostoru a následnou optickou nebo akustickou signalizaci. Jde o soubor všech prvků zabezpečení s využitím elektronických a digitálních prvků zabezpečení

Systémů zabezpečení je nepřeberné množství, avšak nejvíce se užívají tyto typy:

  • EZS - elektronická zabezpečovací signalizace
  • EPS – elektronická požární signalizace
  • CCTV – kamerové systémy
  • Docházkové a přístupové systémy

 

PCO – pult centralizované ochrany

Služba Pultu Centralizované Ochrany (PCO) je souhrn předem definovaných a smluvně vázaných činností. V reakci na podnět elektronického zařízení s digitálním výstupem, které je do této služby zařazeno, je na základě pokynů NON-STOP operačního střediska proveden zásah. Pult Centralizované Ochrany Vám tak přináší nepřetržitý dohled nad nemovitostí.

Mechanické zabezpečovací systémy

Pokud nemáte v plánu využít k zabezpečení Vašeho objektu žádnou elektroniku, ještě tu jsou klasické mechanické zabezpečovaní systémy. Jedná se o soubor všech zařízení, které pro zabezpečení místa či prostoru využívají svůj hmotný potenciál.

Jedná se zejména o: dveře, okna, mříže, brány, ploty, závory, trezory a kompletní klíčové hospodářství.