Elektronické zabezpečovací systémy

/ BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY / Elektronické zabezpečovací systémy

Jedná se o jednoúčelový poplachový systém, určený pro detekci vstupu nebo pokusu o vstup narušitelem do hlídaného prostoru a následnou optickou nebo akustickou signalizaci. Jde o soubor všech prvků zabezpečení s využitím elektronických a digitálních prvků zabezpečení. 

Systémů zabezpečení je nepřeberné množství, avšak nejvíce se užívají tyto typy:

EZS - elektronická zabezpečovací signalizace

Elektronické zabezpečení je moderním a levným prvkem střežení majetku a osob. Technické parametry se každým rokem zkvalitňují a využití EZS postupně nahrazuje fyzickou ostrahu. Návrh EZS vyžaduje nejdříve prohlídku místa, na jejímž základě pro Vás připravíme návrh zabezpečení.

EPS – elektronická požární signalizace

V moderních provozech je požární signalizace už zákonnou nutností. Jde především o ochranu osob a majetku před požárem. Škála možností a využití je obrovská. Připravíme návrh dle Vašich požadavků tak, aby vyhovoval nejen Vašim potřebám, ale zároveň i liteře příslušného zákona.

CCTV – kamerové systémy

Všude, kde je potřeba nepřetržitě sledovat vytipovaný prostor, je vhodné umístit kamerový systém. Dnes již zpravidla vždy se záznamem (pozor - je nutné kamerový systém nahlásit na Úřadu pro ochranu osobních informací).

Docházkové a přístupové systémy

Kontrola a povolení automatického vstupu či vjezdu je regulována docházkovými a přístupovými systémy. Přístupový systém umožňuje pohyb osoby nebo vozidla přes určené ochranné místo za použití elektronického media (karta, čip, biometrický údaj atd.), přičemž tento průchod může být zaznamenán. Docházkový systém oproti tomu ještě umožňuje s daty o průchodu a pohybu dále pracovat. Docházkové a přístupové systémy je vhodné kombinovat právě se systémy CCTV.

Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, ale systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Objednávkový formulář

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.