O nás

/ O nás

Společnost PaN servis je česká, rodinná firma, založená již v roce 1990 s ryze českým kapitálem. Hlavní specializací firmy je správa nemovitostí, která v sobě zahrnuje úklidové a bezpečnostní služby spojené s drobnou údržbou budov.

Na počátku se společnost zabývala pouze úklidem a stavebními a řemeslnými pracemi, ale postupem času se transformovala a zaměřila se zejména na kompletní úklid komerčních i nekomerčních objektů.

Díky kladnému vývoji na trhu služeb vzrůstal tlak našich klientů na sloučení úklidového a bezpečnostního servisu. Proto jsme v roce 2001 zřídili samostatné středisko BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB.

V této chvíli PaN servis zaměstnává více než 350 interních zaměstnanců. Naše služby poskytujeme po celé ČR a stali jsme se stabilní součástí českého trhu s úklidovým a bezpečnostním servisem. Ke všem klientům přistupujeme jako k rovnocennému partnerovi a snažíme se vyhovět všem jeho přáním a požadavkům. Naším hlavním cílem je vynikající kvalita poskytovaných služeb a spokojený, dlouholetý, vracející se zákazník. 

Nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci a vyzkoušejte si tak naše služby. Věříme, že budete spokojeni.