ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

/ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY


Všichni rádi žijeme nebo pracujeme v čistém prostředí. Ne každý z nás má však čas, sílu, chuť nebo prostředky udržovat své okolí ve stále skvělém stavu. A od toho je tu pro Vás PaN servis se svými kompletními službami a podpůrným servisem v perfektní kvalitě.

Pravidelný úklid

Svým zákazníkům nabízíme pravidelný profesionální úklid kancelářských prostor, kanceláří a administrativních budov, společných vnitřních a přilehlých venkovních prostor. Poskytujeme také pravidelný úklid garáží, obchodních center, čištění průmyslových areálů a skladů.

Venkovní úklid

Venkovní úklid je stejně důležitý jako úklid vnitřních prostor. Úklid je nutné provádět v pravidelných intervalech, aby bylo dosaženo požadované kvality a aby byly odstraněny veškeré nedostatky. Zabýváme se běžným venkovním úklidem, jako je například úklid spadaného listí, úklid odpadků nebo sběr exkrementů. Využíváme moderní úklidovou techniku a disponujeme proškolenými pracovníky pod odborným vedením. 

jednorázový úklid

Kromě pravidelného úklidu poskytujeme také jednorázové úklidové práce. Zajišťujeme veškeré nárazové čištění dle potřeb zákazníka. Jedná se o odklízení po stavbě, po řemeslnících, o mytí oken, čištění koberců a čalouněni atd.

V neposlední řadě Vám zajistíme ošetření a renovace podlah - ruční i strojní čištění, jejich voskování a impregnaci, krystalizaci mramoru a kamenných podlah. Nabízíme také broušení dřevěných parket, jejich tmelení, lakování a následné naleštění.