Jednorázový úklid

/ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY / Jednorázový úklid

Úklid po řemeslnících - úklid po malířích, lakýrnících a jiných řemeslech

Pokud jste rekonstruovali, stavěli, nebo jinak předělávali Vaše prostory, je většinou nutné provést generální úklid, aby se daný prostor dal bezpečně užívat. Na tyto typy čištění máme výjezdovou skupinu, která se specializuje na jednorázové akce. Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Úklid po stavbě

Úklid po stavbě bývá jedním z nejnáročnějších úkolů. Jedná se o kompletní úklid celého prostoru většinou spojený s opravdu velkým nepořádkem a náročnými požadavky na stroje a čisticí prostředky. Na tyto úklidy máme výjezdovou skupinu, která se specializuje na jednorázové akce.

Mytí oken

S dokonalým mytím oken, výloh a jiných skleněných povrchů máme dlouholeté zkušenosti. Okna se myjí celá - včetně rámů, parapetů a veškerého příslušenství.

Nabízíme:

  • Mytí plastových oken
  • Mytí špaletových oken včetně zárubní
  • Mytí skleněných výloh
  • Mytí skleněných příček

Čištění koberců         

Strojní čištění koberců provádíme specializovanými technickými a chemicky nezávadnými prostředky. Naši zaměstnanci jsou mnohaletí odborníci v této oblasti. Čištění koberců se doporučuje minimálně jednou za rok, jelikož koberec uchovává velké množství organických a anorganických nečistot, které mohou být zásadně škodlivé pro Vaše zdraví.

Strojí čištění suchou cestou

Čištění koberců suchou cestou znamená, že se na koberec nanese čisticí prostředek v suchém stavu, většinou prášek. Poté se speciálním strojem rovnoměrně roznese po celém povrchu koberce a nechá se určitou dobu působit. Následně se z povrchu vysaje spolu s nečistotami, které přípravek z koberce vytáhl. Suché čištění se využívá například v prostorách, kde je v podlaze umístěna například elektroinstalace od počítačových sítí. Jednou z jeho velkých výhod je, že koberec je skoro okamžitě pochozí a není třeba čekat dlouhé hodiny na jeho vyschnutí.

Strojní čištění mokrou cestou

Čištění koberců mokrou cestou znamená, že se na koberec nanese pomocí extraktorů voda s čisticím prostředkem. Poté se nechá určitou dobu působit. Následně se z povrchu vysaje i s organickými a anorganickými nečistotami, které přípravek z koberce vytáhl. Koberec je po umytí vlhký, doba schnutí se pohybuje mezi 3 až 6 hodinami v závislosti na prostředí. Tato metoda je nejúčinnější, koberec je zároveň propírán i vysáván.

Objednávkový formulář

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.