Podlahy (ošetření a renovace podlah)

/ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY / Jednorázový úklid / Podlahy (ošetření a renovace podlah)

Renovace a ošetření podlah

Renovacemi a ošetřením podlah se zabýváme řadu let. Podlahy jsou třeba udržovat nejen úklidem, ale čas od času potřebují i šetrný odborný zásah.                

Krystalizace mramoru a kamenných podlah

Krystalizace je profesionální ošetření kamenných povrchů, které zvýší nejen jeho odolnost vůči vnějším vlivům, ale i estetickou stránku. Na bázi přírodních chemických reakcí je na povrchu kamene vytvořena pevná, krystalická struktura, která celou plochu kamene povrchově uzavře. Tím je značně zvýšena jeho odolnost vůči možným agresorům, které neblahým způsobem ovlivňují životnost kamene, a to včetně jeho lesku. Především se jedná o vodu, sůl, krátkodobé působení agresivních chemikálií, prach a ostatní nečistoty.
Krystalizace je doporučována i samotnými kameníky, především pak při využívaní kamene v průmyslových a komerčních prostorách, kdy je kámen vystaven velké námaze.
Spolupracujeme se švýcarskou firmou TASKI, která patří mezi světové špičky tohoto oboru. Jejich přípravky využívají přirozených struktur kamene, díky kterým se chemickou reakcí vytváří tento tvrdý povlak. Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Voskování podlah (polymerizace podlah)

Voskování podlah (polymerizace) je proces nanesení polymerové disperze na voděodolné podlahové krytiny typu linoleum, marmoleum a dalších podlahovin z PVC. Vznikne tak jednolitá vrstva, která uzavře její povrch a vyplní mikro póry. Takto ošetřená podlaha je zabezpečená před nadměrným opotřebením, méně se špiní a snadno udržuje. Má také velmi dobré protiskluzné vlastnosti. Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Impregnace podlah

Impregnace, zejména laminátových podlah, zabraňuje působení vody v nejcitlivějších místech podlah, tedy ve spárách. Chrání se tím podlaha proti působení vnějších vlivů jako je voda a jiné nečistoty, které ji mohou poškodit. Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Parkety - broušení parket, následné tmelení, lakování a jejich vyleštění

Renovace parket spočívá ve zbroušení a odstranění starého laku, nečistot a nerovností. Následně se parkety poskládají, tak, aby mezery mezi nimi byly co nejmenší, a vyplní se tmelem. Poté se vše znovu nalakuje a brousí se jemnou bruskou až do hladka. Posledním krokem je vyleštění, což dodá parketám svěží vzhled. Výhodou parketové podlahy oproti například plavoucí podlaze je v její odolnosti. Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Strojní čištění podlah

Strojní čištění podlah provádíme speciální úklidovou mechanizací spolu s ekologicky nezávadnou chemií k tomu určenou. Tam, kde je podlaha znečištěná tak, že běžným úklidem nelze dosáhnout požadované kvality, je dobré využít strojní úklid podlah. Snažíme se, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. To zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci.