Pravidelný úklid

/ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY / Pravidelný úklid

Čisté a uklizené prostředí je velmi důležité jak pro naše fyzické, tak i pro psychické zdraví. Proto nechte úklid Vašich znečištěných prostor nám - profesionálům - a soustřeďte se na věci, které jsou pro Vás momentálně důležitější.

Na trhu působíme více jak dvacet pět let a využíváme naší dlouholetou praxi v úklidových službách k plnému prospěchu našich klientů. Neustále sledujeme vývoj v oblasti výkonu a poskytování úklidového servisu a to především ve vývoji úklidové chemie, kde preferujeme výrobky s co nejmenší zátěží na životní prostředí.

Úklid komerčních a kancelářských prostor

Specializujeme se na úklid komerčních a kancelářských prostor, zejména pak administrativních budov. Náš přístup je vždy profesionální s důrazem na maximální snahu poskytnout služby striktně dle představ zákazníka. Snažíme se, aby za nás za všech okolností mluvila kvalita odvedených služeb. Pravdivost tohoto tvrzení zajišťuje jak kvalitní personál přímo na objektu, tak systém dvojí kontroly od manažera objektu přes vedení naší společnosti. 

Úklid společných prostor

Ve společných prostorách se většinu pracovního času potkávají lidé z celého objektu. Často jsou to nejvyužívanější prostory, které by měly být vizitkou každého objektu, protože bývají při vstupu vidět na první pohled. Kvalitní a pravidelný úklid zanechává žádoucí dobrý dojem v každém návštěvníkovi. 

Úklid garáží

Úklid garáží provádíme jak ručně, tak strojově pomocí speciální úklidové techniky. Vždy vzhledem k velikosti uklizené plochy. Častěji se v pravidelném úklidu využívá strojový úklid garáží, který je většinou součástí pravidelného čištění objektu. Pomocí úklidového stroje se speciálním přípravkem na mytí garáží uklízí v domluvené četnosti plocha celých garáží, a to včetně příjezdových ramp. Dbáme na to, aby naší vizitkou byly kvalitně odvedené služby. Vyzkoušejte naše služby a nechte si od nás zdarma zpracovat nezávaznou kalkulaci.

Úklid obchodních center

Úklid obchodních center je jedním z nejkomplikovanějších. Logistika všech činností úklidu musí být přesně naplánována a dodržována. Část úklidu se provádí za provozu, kdy se v obchodním centru nacházejí jeho návštěvníci. Druhá část se provádí v nočních hodinách, kdy je obchodní centrum pro veřejnost zavřené a vše se musí bezchybně připravit na další den provozu.

Úklid areálů a skladů

Sklady, průmyslové areály, továrny a jiná zařízení tohoto typu se uklízí jak za plného provozu, tak v hodinách, kdy je provoz omezen či úplně přerušen. Úklid těchto prostor se provádí převážně pomocí úklidových strojů s kvalifikovanou obsluhou, ale také manuální prací našich zaměstnanců. Výhodou této kombinace je kompletní úklid a to i v místech, kam se úklidové stroje nevejdou.

  1. Úklid výrobních a průmyslových areálů
  2. Úklid skladů a skladišť
  3. Úklid továren 
  4. Úklid vnitřních garážových stání

Objednávkový formulář

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.