Venkovní úklid

/ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY / Venkovní úklid

Úklid venkovních ploch

Venkovní úklid je stejně důležitý jako úklid vnitřních prostor. Úklid je nutné provádět v pravidelných intervalech, aby bylo dosaženo požadované kvality a aby byly odstraněny veškeré nedostatky. Zabýváme se běžným venkovním úklidem, jako je například úklid spadaného listí, úklid odpadků nebo sběr exkrementů. Úklid se provádí v různých četnostech, vždy po domluvě se zákazníkem. 

Zimní úklid a pohotovost

Provádíme úklid sněhu a celkovou zimní údržbu veškerých ploch pomocí naší techniky a lidské pracovní síly. Zimní úklid je vykonáván na základě předem stanovených podmínek.  Určuje se především čas zahájení úklidu po spadu sněhu, preferovaná místa, kde je úklid třeba provést nejdříve, druh posypu a technologie úklidu. Zimní údržba se provádí většinou od 1. listopadu do 31. března. Pokud jsou ovšem abnormální výkyvy počasí, provádíme zimní úklid i nad rámec tohoto období, vždy po domluvě se zákazníkem. 

Údržba a Úklid travnatých ploch

Provádíme také údržbu trávníků. Tu lze rozdělit dle ročních období na jarní, letní, podzimní a zimní. V každém období se provádí nějaká specifická činnost:

  • Pravidelná údržba – pokos a následné odstanění seče.
  • Jarní údržba – vertikutace, aerifikace, pískování, hnojení trávníku.
  • Letní údržba – aerifikace, hnojení, postřik proti dvouděložným plevelům v trávníku.
  • Pozdně letní (podzimní) – vertikutace, aerifikace, hnojení, postřik proti dvouděložným v trávníku.
  • Předzimní údržba – Nahnojení pro lepší přezimování, zároveň můžeme zazimovat závlahový systém, případně provést chemické ošetření proti nemocem trávníku a lepšímu přezimování.

Objednávkový formulář

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.